Bijspijkercursus "Uitvoeren Lektesten" succesvol
Datum: 07-05-2025

Op vrijdag 2 mei jl. hebben Luka-deskundigen Jan Faber en Jan Martens in twee sessies geïnteresseerde Luka-leden aan de hand van een praktijkopstelling geleid door de aanvraagprocedure voor Luka-Kwaliteitscertificaten.

Naast de waardering van de 26 aanwezigen voor de opzet en de inhoud van het programma, werden er ook suggesties gedaan voor verbetering van het digitale aanvraagsysteem en is er door de deelnemers ook van gedachten gewisseld over de waarde en de actualiteit van het huidige Luka Appendage Register (LAR). 

Aangezien deze twee sessies binnen de kortste keren waren volgeboekt, wordt er op korte termijn een extra "opfriscursus" georganiseerd waarvoor de Luka-leden zich weer kunnen aanmelden. 

                 

Afbeelding bij Bijspijkercursus "Uitvoeren Lektesten" succesvol
Inloggen